the AUTUMN tag🍁

1. listopadu 2015 v 14:15 | 'Nicci' |  Tagy
Čauky broskve!😻
Možná víte, že podzim patřil vždy k období, které nemusím..
Abych vám vysvětlila proč:
Na podzim začíná zima a pro mě jako pro milovnici léta kdy je teplo a svítí sluníčko je celkem těžké si zvyknout na tu zima která přijde ze dne na den. Také pořád prší atd. Já jsem ten typ člověka u kterého náladu určuje většinou počasí.
Proto není nejlepší si semnou na podzim povídat😂😊

Ale poslední dobou jsem svůj pohled na podzim změnila. Je na něm totiž i tolik krásných věcí.
Neni to zima, kterou já nemám ráda, protože jediné věci které jsou na zimě super jsou Vánoce, vánoční svátky, Silvestr, moje narozeniny a nakonec ten fakt, že když vyjede na hory i tady v Česku můžete lyžovat!
Ale vrátíme se k tématu. Vlastně podzim neni zima ani léto, proto je to období u kterého nemůžu říci jestli ho mám nebo nemám ráda, ale protože se snažím soustředit jen na ty dobré věci začínám ho mít trošku ráda a proto jsem se rozhodla napsat tento tag!
Tak jdeme na to! 👌💖
1. Oblíbená podzimní rtěnka nebo produkt na rty?

Jelikož já rtěnky, lesky ani nic takovýho nenosím tak nic.

2. Oblíbený podzimní lak na nehty?

Protože já na podzim strašně ráda nosim burgundy barvu a celkově jí mám ráda, tak určitě lak v této barvě a pak černé laky.

3. Oblíbený nápoj ze Starbucks?

Jelikož moje jediná zkušenost se Starbucks nebyla nejlepší (jako kupovala jsem si to před euro tunelem když jsem jela do Londýna tak co bych měla čekat) tak do Starbucks nechodím. Takže nic.

4. Oblíbená svíčka?

Já miluju u svíček vůně skořice, jahod a vanilky a takové svíčky bych mohla pálit celý rok! Takže určitě jakýkoliv svíčky s těmito vůněmi.

5. Oblíbený podzimní šátek nebo doplněk?

Tak já mám šátků celkem dost a nosím je vlastně jenom na podzim a v zimě...takže většina mých šátků jsou vlastně podzimní. A oblíbený? Takový asi nemám. A u doplňků asi také nic nebude, protože tam nemám vůbec nic podzimního.

6. Oblíbená paletka na podzimní líčení?

Protože se nelíčím, tak žádnou nemám, ale kdyby nějaká byla, tak na podzim určitě nějaké hnědé stíny!

7. Oblíbený halloweenský film?

Tak já na žádné halloweenské filmy nakoukám, ale jako samozřejmě k halloweenu patří horory a tak když to vezmem z tohohle pohledu tak můj nejoblíbenéjší horor je Ve 3:15 zemřeš a pak Scary movie 3, ale to je spíš strašidelná komedie nebo tak něco!

8. Jakou věc na podzim nejraději děláš?

Strašně ráda se procházím! Ikdyž nesnáším zimu, na podzimní procházky prostě nic nemá! Ten pocit, když je krásný podzimní den a svítí sluníčko a vy se procházíte pod stromama ze kterých pokaždý když zafouká vítr spadne trošku listů, je k nezaplacení.
Ale také se ráda fotím, protože podzim je podle mě období nejlepší na focení outfitů, nových profilovek a fotek na instagram.Tak to by bylo asi všechno k dnešnímu článku! Psala jsem ho asi 3× takže pokud se to teď smaže asi si omlátím hlavu o stěnu!
Jinak samozřejmě článek nemůže zůstat bez nějaké omluvy: takže, moc moc moc se omlouvám, že jsem nenapsala dříve článek!

Sooo mějte se broskvově a u dalšího článku Byeee!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaše komentáře!