Právé nebo falešné kamarádství?

2. července 2014 v 11:22 | *Alexí* |  atd.
Ahoj,
už jste někdy našli kamarádku o které jste si mysleli, že je to vaše zatím nejlepší a věrná kamrádka a ona se na vás pak vykašlala? Nebo jste naopak měli a znali někoho koho jste neměli rádi a ona se z ní zatím vyklubala nejlepší kamarádka?
Určitě to už většina lidí zažila!
(PS: Tento článek není určn kvůli hádce s Rózou, většinou nemáme tak velke problémi s kamarádctvím)
Jáko nejčastější případ rozeštvání kamarádů je ten, že je parta o třech nbo čtyřech lidech a ti dva nebo tři (podle toho jaký je počet) se začnou bavit jen spolu a na toho posledního zapomínjí, nevšímají se ho, ignorují ho a postupem času se na něj úplně vykašlou nebo jsou na něho hnusní! (viz. obrázek č. 1, který je z mé oblíbené knížky Deník mimoňky)
Můžou ho ignorovat např. z toho důvodu, že našli téma nebo koníček který dělají společně a ten jeden ho nedělá a tím je odstrčen, nebo o něm někdo roznáší pomluvy atd.
obrázek č. 1
Další možnost je ta, že jste dvě nejlepší kamarádky a najednou se k vám přifaří nová holka a ta se skamarádí s tvou nej kámoškou a tak se s ní rozeštvete! (viz. obrázek č. 2) Zažila jsem i tento způsob a věřte mi není to nic příjemného!
Teď půjdem rači k těm příjemnějším věcem! Už se vám někdy stalo, že jste měli nejakéhi nepřátele a najednou se z něj vyklubala pravá kamarádka. Jak se říká: ''V nouzi poznáš přítele!‛‛
Tak to by byl celý článek.
Vaše *Alexí*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaše komentáře!