Sranda jako vždy s mými pejsky

1. června 2014 v 14:57 | *Rozalinda*
AHOJ VŠICHNI TEĎ TO BUDOU SRANDOVNÍ VĚCI S MÝMI PEJSKY.
TESS
Jednou když jsme jí vezli domů tak jsme se stavily v KFC.A Tess tak tvrdě spala že jsme s ní šli dovnitř já jsem si koupila twistr a jako že si ho snim doma ale v autě jsem usnula a mezitím mi Tess snědla ten twistr já jsem to nevěděla a večer jsem si ho chtěla dát a on tam nebyl tak jsem se na ní podívala a ona se zatvařila jako že se omlouvá.Pak to mamka řekla taťkovi a Tess se jako točila a podívala se jako ty si to jako fakt řekla?

Dany
Jednou jsme jeli pryč za tetou a Dany musel zústat a mezitim tam Dany všechno rozkousal když jsme přišli tak ještě cupoval a když nás uviděltak tu vatu pustil z tlami byla to sranda. Zatím měl Dany štěstí dokud mamce nerozbil to co měla ráda takže si lehnul do pelechu a až do rána nevyšel.

Ťapka
Jednou když jsme si jí vybírali tak se nám nelíbila jenže když jsme se druhý den vrátily tak jsme jí zrovna zastihly jak panáčkuje bylo to roztomilé a pak uviděla jídlo a běžela a jak skočila na tu pani tak jí povalila a ta pani vyhodila tu mysku a všem to přistálo na hlavách bylo to vtipné a pak jsem jí vzala do ruky a lízala mě od té doby mě pořád líže

tak pa vaše *Rozalinda*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaše komentáře!