Jak to chodí v útulku?

30. června 2014 v 10:41 | *Alexí* |  Zvířátka
Ahoj,
moc děkuji za návrh Já (tk se opravdu jmenuje v komwntáři), která se zeptala jak to chodí v útulku a jaké máme zkušenosti s pomáháním v útulku...
Rozhodla jsem se to napsat!
Jak to tam chodí?
V útulku je to jednoduché, polud chcete pomoct můžete přijít na hlídání psů (v našem útulku můžete venčit od 10:00 do 16:00). Můžete chodit venčit různé pejsky, ale musíte přijít nejprve s rodiči a až tak po 5 dnech venčení můžete chodit s lístečkem. Na každý rok se dělají přihlášky a je to jako kroužek venčení psů. Náš útulek také provozuje různé kurzy na cvičení pejsků kam jsem dříve s Kájou a Sharry chodila a myslím si, že se tam váš pejsek naučí mnoho dalších kousků které ještě neumí, proto tam asi začnu chodit znovu s Sharry, Kájou a možná i Bongíkem. V našem útulku děláme také různé představení s dětmi, které chodí do školicky pejsků. Školička pejsků je to, že se tam děti, které chtějí mít pejska nebo ho mají učí se o néj starat a učit ho různé povely. (já s Rózou tam pomáháme)
Jaké s tím máme zkušenosti?
Máme s tím velmi dobré zkušenosti. Jak s různými kurzy, přednáškami, cvičením pejsků i venčení. Pejsci v našem útulku jsou opravdu dobře vycvičení a znají to v útulku na zpaměť! Jsou moc milý a nikdo se jich nemusí bát!

To by bylo vše! Vaše *Alexí*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaše komentáře!