2 týdny moře! *Alexí*

1. června 2014 v 17:34 | *Rozalinda* a *Alexí*

2 týdny moře! :-)

Ahoj, dneska jsme byly (před chvílí) s Rózou u sebe a naše rodiče se domluvili, že pojedem k moři! :-) Ptali se nás kam by jsme chtěli a já jsem řekla, že bych chtěla do Turecka na Kleopatřinu pláž, ale Rozalinda chce do Egypta! A tak budeme jeden týden v Turecku u Kleopatřiny pláže a druhý týden v Egyptě! :-P
Jedeme tam příští týden a už se moc těšíme! A protože s námi pojedou i pejskové tak sem napíšu co si pro ně beru! :-) (Co mám pro Bonga bude za chvíli) :-)

Sharry:
Určitě pro Sharrynku beru řadu kartáčů, šampónů, kondicionérů a všeljakých věcí na udržování vzhledu! (kartáče a podobné věci jsem v článku "Co mám pro Sharrynku" zapomněla napsat). Také pro ní beru vodítko! To je nejdůležitější! Aby mi neutekla!!!!! :-D Beru jí sebou 2 cestovní mističky a budu jí převážet v cestovním pelechu! :-) Je velmi pohodlný na cestu, protože je vycpaný a není z plastu, ale z látky a také se dá rozložit na pelíšek! :-) Dále jí sebou beru asi 2 nebo 3 hračky. Přejdeme k oblečení... Oblečení beru jen lehké. 1 tričko, 2 hárací kalhotky, 1 pláštěnku (kdyby pršelo) a 1 šatičky+ 1 klobouček... :-) Také sjem hned šla s Rózou udělat pejsků novou známku! Kde bude telefoní číslo a taky tam bude napsáno ČR... Tady v mém městě stací známka s napisem Sharry, protože když ji někdo najde odvede ji do útulku a tam recepční hned kontaktuje mě, protozé mě zná! :-) To by bylo asi všechno co si pro ni beru. :-)
Kája: Pro Káju beru také pár kartáčů... Káju v česání nijak nehrotím... Ale beru mu také pár šampónů.. :-) Beru mu také vodítko a 2 cestovní mističky... Budu ho převážet ve stejné "přepravce" jako Sharrynku! :-) Vezmu mu asi jen 1 hračku (s hračkama si moc nehraje). Tak a teď oblečení. Takže toho je hodně málo jen 1 tričko, 1 plášténka.... a to je vše. (z oblečení) :-D Také jsem Kájovi udělala novou známku, aby jsem ho neztratila úplně! :-) A to je úplně vše pro Káju! :-)
Bongo: Pro bonga si beru úpně stejné věci jako pro Káju!

To by bylo asi vše! :-)
Vaše *Alexí*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaše komentáře!