Květen 2014

Co mám pro Sharrynku!

31. května 2014 v 22:36 | *Alexí*
Ahojky,
rozhodla jsem se sepsat věci co mám pro Sharrynku! Zítra asi nejspíš napíšu co mám pro Káju a pro Bonga... :-)
Beru to bez papání! To pro ní mám samozřejmně granulky a nějaké dobrůtky! :-)

Takže tady je seznam co pro ni mám a u toho budou vždy poznámky jak to vypadá a tak:
Obojek- obojek má snad každý pes! Sharrynka má krásný růžový s malou známkou s jejím jménem.
vodítko- vodítko máme na procházky... Sharrynka má bílé vodítko s růžovýma kostičkama.
postroj- Sharrynka má jeden černý, obyčejný postroj... Měla ho když byla malinká, aby jí vodítko neškrtilo.
hračky- Sharrynka má snad milion hraček! :-D Né, má jich asi 25 a polovinu má zahrabanejch za pelíškem! :-D
miska- Sharrynka má dvě mističky (růžové, na vodu a na papání)+ 2 misky na cesty... :-)
oblečky- v oblečkách jsem strašná! Sharrynku v tomto ohledu strašně rozmazluju! Má 2 trička, 3 mikynky, 1 svtr, 3 hárací kalhotky, 2 šatičky, 1 bundičku, 1 pláštěnku a 1 overal! :-D Je toho hodně! :-D
pelíšek- Sharrynka má svůj luxusní pelíšek se srdíčky! :-)
taška- pro Sahrrynku mám 1 tašku na přenášení (když jedu k babice atd.). Její taška je taková fialová s bílíma tečkama! :-)
cestovní pelech- Sharrynka má speciální "přepravku", která se dá rozložit na pelíšek! :-)

Doufám, že se vám článek líbil! Dne udělám možná ještě článek "Péče o psy", ale už je hodně hodin taknevím... :-) Tak pa <3 :-* *Alexí*

Slibovaná soutěž! :-)

31. května 2014 v 12:58 | *Alexí*

SOUTĚŽ!!! :-)

Ahoj tak jsem se rozhodla udělat tu soutěž!

Soutěž! :-)

31. května 2014 v 10:58 | *Alexí*

Soutěž

Soutěž

Soutěž

Ahojky připravila jsem si pro vás soutěž!:-) Ale ještě nevím jestli jí sem mám dát! :-) Měli by u tohoto článku alespoň 4 komentáře kde by bylo : Jo chci soutěž (nebo něco takového) :-) Jenom tak mě totiž napadlo, že když jsem se koukala na email tak tam byl email SOUTĚŽ! No minulá neměla takový úspěch jen 1 člověk, který vyhrál jinak nikdo... :-) No tak doufám, že komentáře přibydou! :-)
Pa pa <3 Vaše *Alexí*

Přihody! (srandovní)

30. května 2014 v 22:02 | *Alexí*

Ahoj dneska jsem se rozhodla, že sem napíšu srandovní přihody mích pejsků! :-)

Jednou jsem šla a Kája a Sharry mi utekly! Běžela jsem za nimi, ale jak jsem utíkala když jsem uviděla prvního psa začala jsem ječet: Kájo to nemůžeš dělat! Kde je Sharry? Pak ke mně přišel pán a řiká: To je můj pes! :-D

Když jsem jednou koupala Sharry uslyšela jsem ránu, která přicházela ze záchodu! Běžela jsem tam a když jsem tam přiběhla uviděla jsem Káju jak se drží těsně nad prkýnkem! Málem tam spadl, ale á ho chytila!

Jednou jsem šla na zahradu a to jsem měla jenom Káju a slyšim jak Kája štěká! Byla u nás zrovna sestřenice a ta mylovala psi! Také měla plno plyšáků! A taky měla plyšáka Fílu, což byl pej... Nechala ho na zahradě a Kája na něj pořád štěkal! :-)

Od sestřenice mám taky hezký přiběh! Byly jsme u ní a já sebou brala Káju...! No a když jsem jednou přišla do pokoje, sestřenice tam byla sama a já jsem se hned ptala po Kájovi! Najednou se rozrazily dveře od skříně a vyrazil z nich Kája a začal štěkat! Strašně jsem se lekla! Pak jsem ho to musela asi půl roku odnaučovat!

Doufám, že se vám to líbilo! Ano, je to tam nejvíce o Kájovi, ale toho mám nejdíl! Pa <3
q


Koourek

30. května 2014 v 20:31 | *Alexí*

Ahoj,

jak se máte? Nejdříve jsem nechtěla psát sem tak dlouhý článek, ale musím to někomu zdělit! Nechci se vytahovat, že mám hodně zvířat, protože jsme tu měli i takového člověka co psa a další zvířata nemůže mít! No prostě... Asi budeme mít kocourka... Teda určitě! Za chvíli pro něj pojedeme... :-) Bude se jmenovat Miky nebo když to bude holka tak Klárinka! :-) Jo a hned ráno jsem koupila 2 mikynky 3sukýnky a čtyři slabounký kombinézky + svetřik pro pejsky (Kája, Sharry a Bongo) :-) No tak se mějte! :-)

Miky nebo Klárinka :-)

Klárka

30. května 2014 v 19:41 | *Alexí*
Ahojky chtěla bych poděkovat Klárce...! Která mi napsala na email a napsala mi rady jk blog zdokonalit...
PS: Určitě uděláme tvé rady. :-) :-)

Moji pejsci se vracejí

30. května 2014 v 16:32 | *Rozalinda*
Kdo náš blog sleduje od začátku ten ví že mám tři pejsky Tess,Danyho,Ťapku
teď tu máme i něco o nich:tess se má dobře koupila jsem jí hračku a pelíšek dokonce i obleček hračku tu nepustí pelíšek ten se jí líbil ale pořád spí u mě.Obleček ani nepotřebuje vždy se mi někde vyráchá.Všichni ji mají rádi i naši sousedi.
Dany už začíná být pořádný pejsek doma nám rozkousal polštáře i trošku gauč.Pak to ráno mamka řikala u snídaně a ona ni koukla jako že to prozradila.Má nový pelech (s vojenským potiskem) a moc se mu líbí.
Tak Ťapka je nejhodnější bígl už jsem s ní vyhrála 1.místo.Za to jsme jí koupily stan pro děti.Ale Ťapka si to zařídila tak že mi vzala polštáře z postele a má v tom stanu kupu polštářů.
VŠICHNI MOJE PEJSKY MAJÍ RÁDI A VŠICHNI SE ZA NÁMA OTÁČEJÍ A HNED SE PTAJÍ JESTLI SI JE MŮŽOU POHLADIT
PA VAŠE *Rozalinda*

Něco o mých pejskách! <3

29. května 2014 v 20:40 | *Alexí*
Ahoj jestli sledujete náš blog tak víte, že mám psy Káju Sharry a Bonga!
Kája se má velmi dobře koupila jsem mu nádherný pelíšek (zelený) má ho moc rád! :-)
Sharry se má také velmi dobře! Začala jsem ji cvičit a koupila jsem ji také nový pelíšek (se srdíčkami) :-)
Bongo je moc rád, že jsem ho vzala z útulku a užívá si moji pozornost! I když má svůj vlastní pelíšek s barevnými kolečky, rád se spokojí i s mojí postelí! :-D Jinak je moc hodnej a roztomilej! Jakmile někoho na procházce potkám hned si ho chce pohladit!
Tak doufám, že jste rádi, že jsem sem přidala něco o Kájovi, Sharrynce a Bongovi! Všichni jsou moc hodní! :-) Mám je ráda moje zlatíčka! :-* <3

Pa *Alexí* <3 :-*

Ahoj lidi! :-)

29. května 2014 v 19:53 | *Alexí*
Ahojky lidi!
Moc se omlouvám, že jsem nic nenapsala, ale neměla jsem čas! To víte 2. stupeň! Asi budu mít novího pejska jménem Šatlotka! ;-) Jo a dostala jsem křečka! Je roztomilý, ale já vím, že je tato stránka jen o psích, ale i tak to sem musím napsat a dát sem fotku! :-) Jo a mám vzkaz pro Kateřinu :-P : Moje kamrádka to jsem psala už dřív tak jí hned nepiš, že by to měla vědět!!!!!!!!!!! Jasný!??!?!!!!??

Křečík (Many) :-)
Děkujeme za vaše komentáře!